Aktuális állásajánlat: Műszaki előkészítő

A 100%-ban magyar tulajdonban lévő COMPASS lighting Kft. aktív szereplője a világítástechnikai piacnak. Cégünk profilja beltéri intézményi világítótestek és világítási rendszerek tervezése, fejlesztése, gyártása, értékesítése. A folyamatos fejlődésnek köszönhetően vállalkozásunk új munkatársat keres csapatába,

Műszaki előkészítő

pozícióba

Kit keresünk?

Munkájára és Önmagára igényes műszaki szakembert projektek előkészítéséhez, területi képviselőkkel történő együttműködéshez.

Az ideális jelölt az aki:

  • egy kis létszámú csapat hatékony tagja szeretne lenni,
  • szívesen vesz részt új projektek megvalósításában,
  • a kész megoldások mellett szeretne részt venni új piaci igényeknek megfelelő termékek megálmodásában, a fejlesztők munkáját kooperatívan véleményezi piaci elvárások szerint,
  • nem csak katalógusból szeretné ismerni az eladásra kínált lámpatesteket, hanem a gyártói környezetből is,

Főbb feladatok, munkák:

  • Területi képviselők egy-egy projekt kapcsán magas színvonalú műszaki támogatása
  • Világítástervezés – méretezés
  • Új lámpatestek fénytechnikai mérésében aktív részvétel
  • Lámpatestek világítástechnikai paraméterezése – LED, DRIVER párosítása
  • Árajánlatok, szerződések előkészítése
  •  Új termékek bevezetésében történő aktív részvétel
  •  Rendezvényeken, kiállításokon a Kft. képviselete
  • Dokumentáció kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum érettségi, előny a felsőfokú végzettség
  • Műszaki affinitás
  • Számítógépes ismeretek – Excel, AutoCAD,
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Villamosmérnöki diploma – Világítástechnikai szakirány
  • Műszaki szakmai végzettség (villamos)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Kiadványszerkesztő és Képszerkesztő szoftverek ismerete
  • Hasonló munkakörben betöltött tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Dunakeszi, Repülőtéri út 1